מערכות פינוי עשן
מערכות לפינוי של עשן
5 בדצמבר 2019
תחזוקת בריכות שחייה
איך לתחזק את הבריכה בעונת החורף
5 בדצמבר 2019

רשלנות רפואית בצפון

עורך דין רשלנות רפואית באיזור הצפון

'בן אדם הוא לא מלאך' אנחנו משתמשים בפתגם הזה או בתאום שלו – 'בן אדם הוא רק בן אדם' בכל פעם שאנחנו שוגים או פוגעים או שיוצאת תקלה כלשהי תחת ידינו. זה נכון שאין אדם מושלם בעולם ואין אדם שהוא חף מטעויות, אבל עלינו לנהוג בזהירות רבה בכל תחום שלא יהיה על מנת למזער את כל אותם תקלות.

כאשר מדובר בחיי אדם, או אז לא יועילו לנו כל אותם תירוצים ואם מדובר ברופא שהתרשל במלאכתו הרי שקשה מאוד לקבל מחילה על טעות קריטית שכזו. מלבד ייסורי המצפון מהם סובל ועתיד לסבול הרופא משך כל ימי חייו בגלל רשלנות רפואית שגרמה חלילה לפגיעה חמורה או למוות של החולה, ייאלץ הרופא להתמודד גם מול התביעה על הרשלנות הרפואית ולא תמיד הוא ייצא מהסיפור כל כך בזול.

זקוקים לעורך דין רשלנות רפואית בצפון? למדו לבחור נכון!

כאשר מדובר ברשלנות רפואית שממנה נפגעתם, עליכם לבחור בעורך דין מקצועי במיוחד שידע לייצג אתכם נאמנה מול הנתבע. התחומים הרבים אשר בהם יש מקום למקצועיות של עורך הדין כוללים כל כך הרבה נושאים שונים כך שאין דומה עורך דין מקרקעין לעורך דין תאונות דרכים ואין דומה עורך דין לענייני נזיקין לעורך דין המייצג את הלקוחות בגין רשלנות רפואית. לכן, יש לשים לב ולבחור בעורך דין שהתמחה והתמקצע דווקא בתחום הזה והוא יודע ומכיר את כל התחום הרפואי על כל הפרטים עד הדקים ביותר. עורך דין שעובד בייצוג נתבעים בגין רשלנות רפואית צריך להיות בעל השכלה רפואית, ובעל ניסיון בייצוג נתבעים שנפגעו מקופות החולים, מבתי החולים, מטיפולי שיניים, מעקב היריון וכדומה. עורך הדין צריך להיות מקושר לכל מכוני הרפואה השונים שיכולים לסייע לו במתן של חוות דעת רפואיות ועליו להיות בקשר עם כל מה שיהיה רלוונטי מבחינת התביעה וזה אומר, אורתופדים, גניקולוגים, מרפאות שיניים פסיכולוגים כירורגים ועוד.

האם קיימת חובה לעורך הדין לתת הסבר ללקוח מהם הסיכויים במשפט?

בדרך כלל לא יתחיל עורך דין מקצועי ואמין את העבודה בטרם ייפגש עם הלקוח ויעלה את כל הנושא של התביעה. עורך הדין יעיין היטב בכל הפרטים הרלוונטיים ואם הוא עורך דין מקצועי באמת ואדם ישר ואמין, הוא לא ינסה לסלף את העובדות אלא שהוא ישים על השולחן באופן ברור מה הם הסיכויים של התביעה לעומת הסיכון שהוא לא יתקבל ויידחה על ידי בית המשפט. הלקוח אמור גם לקבל הערכה כמה זמן יידרש הטיפול בכל שלב בתהליך של התביעה והסבר מקיף על כל התהליך הצפוי, העלויות של הטיפול בתיק וכל מה כרוך בכך עד להכרעה הסופית שתינתן בבית המשפט בדבר קביעת הפיצויים באופן של מתן פסק דין או באמצעות הצעת פשרה.

הדעת נותנת שחובה על עורך הדין להעמיד תמונה מדויקת ככל הניתן של הסיכויים מול הסיכונים כדי שהוא יחליט האם הוא באמת מעונין להשקיע את הכסף ואת הזמן בניהול התהליך הזה של הגשת התביעה.

אם אתם חשים נפגעים בגלל רשלנות רפואית שהשפיעה על איכות החיים שלכם, על כושר העבודה שלכם וכדומה, אף כאשר לא מדובר בפגיעה ממשית שמותירה צלקות כמו נכות לצמיתות חלילה או אובדן כושר עבודה וכדומה, יש מקום לפנות אל עורך דין העוסק בתחום של רשלנות רפואית דווקא ולבדוק האם יש טעם ועניין להגיש תביעה והאם ישנם סיכויים טובים להצליח בכך. עורך דין אמין וישר ייתן לכם את כל המידע.